13.8 C
Prizren
E martë, 28 Maj, 2024

Dyshohet se vodhi kuletën me 750 euro, policia e shpall në kërkim një grua në Prizren

Policia e Kosovës ka publikuar fotografinë e një gruaje, që dyshohet për veprën penale “Vjedhje”.

Sipas policisë, vjedhja ka ndodhur më 6 korrik, në orën 10:40, në rrugën “Edit Durham” në një lokal në Prizren.

Një grua ka raportuar në Polici se derisa ka qenë duke blerë disa gjëra në një lokal, dikush ia ka vjedhur kuletën, ku kishte 750 euro dhe dokumentet personale.

“Nga video regjistrimet nga kamerat e sigurisë të nxjerra nga butiku ku ka ndodhur rasti është siguruar fotografi të dyshuarës, mirëpo deri tani nuk është rezultuar në identifikim e saj”.


Bëhu me banesë  në super lokacion, pranë qendrave tregtare Galeria Shopping Mall,  dhe Abi Çarshia, Qëndra Mjeksis Urgjente 100m , Stacioni i Autobusëve 100m.

Kontakti:

Mob: +383 44 128 112

Email: [email protected]

Ëeb: www.renelualtahiri.com

—————————————————————–

 

Më Shumë

Kryeministri Kurti mori pjesë në mbledhjen komemorative në nderim të veprimtarit dhe të burgosurit politik, Afrim Morina

Kryeministri i Republikës së Kosovës, Albin Kurti, mori sot pjesë në mbledhjen komemorative të organizuar në nderim të aktivistit dhe të burgosurit politik, dhe...

Shkodra kryeqytet, kërkesa e 26 deputetëve në parlamentin e 100 viteve më parë

26 deputetë të kryesuar nga Luigj Gurakuqi, kreu i opozitës dhe peshkopi Fan Noli, nuk e donin Tiranën por Shkodrën si kryeqytetin e tyre. Ky...

Lajmet e Fundit