5.8 C
Prizren
E mërkurë, 1 Shkurt, 2023

E mitura në Prizren sulmohet fizikisht nga babai

Një e mitur në Prizren ka kërkuar ndihmë mjekësore, duke deklaruar se është sulmuar fizikisht nga babai i saj i dyshuari mashkull kosovar.

Policia nuk i ka bërë të ditura motivet e sulmit.

Ndërkohë, rasti është duke u trajtuar.

Më Shumë

Dani Alves kërkon lirimin me kusht: Nuk kam frikë nga asgjë

Dani Alves kërkon lirim me kusht dhe flet nga burgu duke thënë “Do të pranoj çfarëdo që të vijë… Nuk kam frikë nga asgjë” Alves,...

31-vjeçarja në Prizren tenton t’i japë fund jetës, konsumon domestos

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur dje pasdite në fshatin Lubiçevë të Prizrenit, ku një grua dyshohet se ka tentuar t’i japë fund jetës...

Lajmet e Fundit