9.8 C
Prizren
E mërkurë, 29 Mars, 2023

Edhe AAK-ja do të mbështes Totajn në balotazh

Kandidati për kryetar të Prizrenit, Shaqir Totaj ka siguruar mbështetjen edhe të AAK-së.

Marrëveshja është arritur sot .

Kryetari Totaj është shprehur i bindur se opozita e sotshme do të qeverisë gjatë 4 viteve të ardhshme dhe qytetarët me 14 nëntor do ta ndëshkojnë keqqeverisjen dhe abuzimin.

Më Shumë

Lëndohet një punëtor në Landovicë të Prizrenit

Një punëtor është lënduar dje në fshatin Landovicë të Prizrenit. Ai është dërguar për trajtim mjekësor në spital. Policia po e heton rastin, përcjell “PrizrenPress”. https://prizrenpress.com/asociation-loyola-gymnasium-shpall-konkurs-per-regjistrimin-e-nxenesve-te-rinj/ Fsh. Landovicë,...

Messi e arrin kuotën e 100 golave me fanellën e Argjentinës

Lionel Messi tani numëron 102 gola me fanellën e kombëtares së tij, Argjentinën. Sulmuesi i Paris Saint-Germain e arriti këtë shifër në orët e hershme...

Lajmet e Fundit