19.8 C
Prizren
E shtunë, 1 Tetor, 2022

Edhe Qipro mposht Kosovën

Përfaqësuesja e Kosovës në Hendboll ka humbur edhe ndeshjen e tretë në kualifikimet për Botërorin 2019.

Kosova u mposht 24:22 nga Qiproja.

Kjo ishte humbja e tretë në kuadër të Grupit 4, pas humbjes nga Polonia dhe Portugalia.

Më Shumë

Kurti: Rektori Statovci, figurë e jashtëzakonshme në kohën e duhur

Sot bëhen 25 vite nga protesta më e madhe studentore e vitit 1997, e organizuar nga Unioni i Pavarur i Studentëve të Universitetit të...

Bie numri i përdoruesve të telefonisë mobile, rritet përdorimi i internetit

Autoriteti Rregullativ i Komunikimeve Elektronike dhe Postare (ARKEP) pas azhurnimit të të dhënave të pranuara nga oftuesit e shërbimeve të komunikimeve elektronike, ka publikuar...

Lajmet e Fundit