19.8 C
Prizren
E diel, 14 Korrik, 2024

Ende asnjë i arrestuar për plagosjen e dyfishtë brenda argjendarisë në Prizren

Nga tentim grabitja që ndodhi të hënën në Prizren, mbeten të plagosur babë e bir.

Sipas drejtorit të Spitali të Prizrenit, Afrim Avdiaj, 62-vjeçari ka vazhduar trajtimin në Qendrën Klinike Universitare të Kosovës, derisa 28 vjeçari po qëndron ende në spital në gjendje stabile, njofton Klan Kosova.

Sipas policisë, njësitë relevante të dhe prokurori i shtetit në lidhje me rastin janë duke u zhvilluar hetime intensive nga të gjitha njësitë relevante.

Megjithatë, të dyshuarit ende nuk janë identifikuar.

Më Shumë

Malisheva rikthen Sobowalen para garave evropiane

Ekipi i Malishevës, që do të debutojë në gara evropiane këtë verë ka ritkhyer në ekip sulmuesin britanik, Ronald Sobowale. Londinezi Sobowale së fundi...

Shkeljet në trafik/ Mbi 2100 gjoba për një javë në rajonin e Prizrenit

Drejtoria Rajonale e Policisë në Prizren, Njësia Rajonale e Komunikacionit Rrugor dhe stacionet policore përkatëse kanë zbatuar me rigorozitet planin operativ "Siguria në trafikun...

Lajmet e Fundit