-0.2 C
Prizren
E shtunë, 28 Janar, 2023

Ende asnjë i arrestuar për plagosjen e dyfishtë brenda argjendarisë në Prizren

Nga tentim grabitja që ndodhi të hënën në Prizren, mbeten të plagosur babë e bir.

Sipas drejtorit të Spitali të Prizrenit, Afrim Avdiaj, 62-vjeçari ka vazhduar trajtimin në Qendrën Klinike Universitare të Kosovës, derisa 28 vjeçari po qëndron ende në spital në gjendje stabile, njofton Klan Kosova.

Sipas policisë, njësitë relevante të dhe prokurori i shtetit në lidhje me rastin janë duke u zhvilluar hetime intensive nga të gjitha njësitë relevante.

Megjithatë, të dyshuarit ende nuk janë identifikuar.

Më Shumë

Ponte Prizreni fiton në Rahovec

Rahovecit s`i ka shërbyer elementi i të qenit vendas për të nxjerrë rezultat pozitiv në ndeshje me Ponte Prizrenin. Në ndeshjen e zhvilluar në javën...

Prizren, 6 aktakuza kundër 7 personave

Prokurori i Shtetit njofton opinionin publik se nga prokuroritë Themelore janë ngritur shtatëdhjeteshtatë (77) aktakuza kundër nëntëdhjetedy (92) personave, për vepra të ndryshme penale. Ndërsa,...

Lajmet e Fundit