16.8 C
Prizren
E premte, 22 Shtator, 2023

Familja e shpall të zhdukur, e mitura publikon fotografi nga Prizreni!

Janë bërë më shumë se 24 orë qëkur 16-vjeçarja nga Kaçaniku, Viola Guri, është zhdukur në mënyrë enigmatike.

E njëjta ende nuk ka kontaktuar familjarët e saj, derisa Policia e Kosovës po merret me rastin në fjalë duke vazhduar hetimet.

Sipas informacioneve që Indeksonline ka arritur të sigurojë, kjo nuk është hera e parë që e mitura ka tentuar të largohet nga shtëpia e saj.

Viola ishte larguar nga shtëpia e saj në orët e hershme të mëngjesit ditën e hënë.

Disa orë më pas ajo ka bërë një paraqitje në rrjetet sociale.

Janë familjarët e saj, ata që presin me padurim të mësojnë diçka rreth vendndodhjes së vajzës së tyre.

Bëhet thirrje që të gjithë ata që kanë ndonjë informacion rreth saj, të kontaktojnë në këtë numër +38345612208. 
Lexo më shumë në: https://www.gazetaexpress.com/lajme/familja-e-shpalle-te-zhdukur-e-mitura-publikon-fotografi-nga-ferizaji-e-prizreni-625854/?utm_source=referral&utm_medium=web&utm_campaign=copyright

Raporti i UEFA: Shqipëria, një nga ligat që shkarkon trajnerët më shpesh

Në një raport të ri të publikuar nga UEFA, Abissnet Superiore e Shqipërisë rezulton të jetë një nga ligat me nivelin më të lartë...

Serwer: Dialogu në duart e përfaqësuesve që kurrë s’kanë qenë të gatshëm ta njohin Kosovën

Daniel Serwer, specialist i fushës për menaxhimin e konfliktit dhe një nga vëzhguesit më të njohur të zhvillimeve socio-politike në Ballkanin Perëndimor, në një...

Lajmet e Fundit