18.8 C
Prizren
E mërkurë, 22 Maj, 2024

Flori dhe Albatriti sjellin “llokumin” e kësaj vere

Flori dhe AlbatritiI njohur për shumë hite të krijuara, këngëtari i famshëm Flori Mumajesi duket se shpejtë do të sjellë një tjetër të tillë që do të këndohet nga Albatrit Muçiqi.

Në një video të publikuar në Facebook, Flori shihet teksa bën një bisedë me Albatritin që në formë loje i kërkon t’i lëshojë një këngë.

Së bashku me tekstin e bashkëngjitur videos “SA SA?”, edhe kënga që lëshon Flori mbase shfaq refrenin e këngës që do të titullohet “Sa”.

Në bazë të bisedës, kënga duket se do të jetë “llokumi” i kësaj vere të cilës tashmë i janë vërsulur projekte të shumta.

Më Shumë

Rast tragjik: Një burrë bën vetëvrasje në Dragash

Një ngjarje tragjike ka ndodhur paraditen e sotëm në Dragash, ku një burrë dyshohet se ka bërë vetëvrasje, raporton Gazeta Sinjali. Sinjalizuesit e Sinjalit kanë bërë...

Vdes një grua në Spitalin e Prizrenit, familjari i saj dyshon që s’iu dha ndihma mjekësore me kohë

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mëngjesin e sotëm në Spitalin e Prizrenit, ku ka humbur jetën një grua, e cila ishte dërguar në...

Lajmet e Fundit