18.8 C
Prizren
E hënë, 20 Mars, 2023

Flori dhe Albatriti sjellin “llokumin” e kësaj vere

Flori dhe AlbatritiI njohur për shumë hite të krijuara, këngëtari i famshëm Flori Mumajesi duket se shpejtë do të sjellë një tjetër të tillë që do të këndohet nga Albatrit Muçiqi.

Në një video të publikuar në Facebook, Flori shihet teksa bën një bisedë me Albatritin që në formë loje i kërkon t’i lëshojë një këngë.

Së bashku me tekstin e bashkëngjitur videos “SA SA?”, edhe kënga që lëshon Flori mbase shfaq refrenin e këngës që do të titullohet “Sa”.

Në bazë të bisedës, kënga duket se do të jetë “llokumi” i kësaj vere të cilës tashmë i janë vërsulur projekte të shumta.

Më Shumë

Nis gjobitja e lokaleve për duhanpirje

Ministri i Bujqësisë, Pylltarisë dhe Zhvillimit Rural, Faton Peci, ka kërkuar dje nga Agjencia e Ushqimit dhe Veterinarisë që të merren masa rigoroze kundrejt...

218 raste aktive me COVID në Kosovë

Në Kosovë aktualisht janë 218 raste aktive me COVID-19. Të martën janë regjistruar edhe 35 raste të reja, ndërsa nuk është raportuar për humbje jete...

Lajmet e Fundit