30.8 C
Prizren
E diel, 7 Gusht, 2022

FOTO/ Konfirmon lidhjen, Enca shfaqet në momente intime me partnerin

Këngëtarja shumë e përfolur, Enca Haxhiu është me pushime në Mykonos, ku duket se po relaksohet vërtetë.

Gjatë kësaj kohe, ajo nuk nguron të ndajë foto dhe video në rrjetet sociale.Mirëpo, këtë herë këngëtarja duket se nuk është mjaftuar vetëm me linjat e saj të nxehta.

Ajo si rrallëherë ka postuar në Instastory një foto, ku shfaqet teksa puth partnerin.Në këtë mënyrë, Enca ka konfirmuar edhe lidhjen e dashurisë.

Epo tani nuk na mbetet veçse të presim që të shohim portretin e partnerit.

Image

 

Më Shumë

DokuFest zbulon programin e plotë të DokuNights XXI

Festivali Ndërkombëtar i Filmit Dokumentar dhe të Shkurtër “DokuFest” ka zbuluar formacionin e plotë dhe masiv të DokuNights të kuruar nga vetë Leart Rama,...

VIDEO | Berisha: Deliqi e ka vendin në Hagë, jo në krye të institucioneve

Ish-komandant i UÇK-së në Zonën e Vërrinit, në Brigadën 125, Zafir Berisha, në një intervistë për “Info Magazinën” në Klan Kosova, ka folur në...

Lajmet e Fundit