16.8 C
Prizren
E premte, 22 Shtator, 2023

FOTO| Safet Gjici dhe Alma Kaçi brenda sallës së gjyqit

Gazetari i Euronews Albania, Eni Ferhati ka siguruar një foto të Safet Gjicit dhe Alma Kaçit brenda sallës së gjyqit.

Kaçi është në sallën e gjyqit, ndërkohë që Gjici ndodhet pas hekurave, aty ku mbahen të paraburgosurit.

Për ish-kryebashkiakun e Kukësit, avokati Përparim Kulluri do të kërkojë një masë më të butë sigurie.

– Advertisement –

Ndërkohë, Kaçi shoqërohet nga avokatja e saj. Para se të futej në sallë, gruaja e cila u shfaq në videon seksuale me Gjicin mbuloi fytyrën me çantë për të shmangur filmimin nga mediat.

Theri me thikë një person në shesh të Prizrenit, arrestohet i mituri

Një i mitur është arrestuar nga Policia e Kosovës, pasi që dyshohet se për shkak të një mosmarrëveshje ka sulmuar me thikë një person. I...

Ylli rrezikon të mbetet pa sponsorin kryesor për shkak të dhunës në Superkupë

Dhuna e shfaqur në turneun e Superkupës së Kosovës në basketboll rrezikon të ketë pasoja të mëdha për nikoqirin, Golden Eagle Ylli. Shaqir Palushi, që...

Lajmet e Fundit