18.8 C
Prizren
E martë, 28 Maj, 2024

Gazetari ukrainas fut kokën poshtë fustanit të aktores

Vitali Sediuk-gazetar urainasNgjarjet e tapetit të kuq me Vitali Sediuk kanë shqetësuar dhe njëherë yjet. Gazetari ukrainas, i cili edhe në të shkuarën ka tentuar të puthë Will Smith, ose kur kapi këmbën e Bradley Cooper.

Gjatë premierës së filmit “How to Train Your Dragon 2” në pallatin e Festivalit ai vrapoi drejt tapetit të kuq dhe u shtri në tokë pranë aktores America Ferrera duke futur kokën tek fustani i saj voluminoz.

Aktorja e trembur, e cila po bënte një foto me yjet e tjerë, eshtë larguar e shokuar.

Kjo ngjarje zgjati shumë pak sepse rojet e dëbuan gazetarin duke e kapur nga këmbët.

Më Shumë

Totaj priti zyrtarët turq të Bashkisë së Komunës së Gaziantepit

Kryetari i Prizrenit,  Shaqir Totaj priti sot zyrtarët turq të Bashkisë së Komunës së Gaziantepit të Republikës së Turqisë. Diskutimi kryesor u përqendrua në qeverisjen...

Kalon marrëveshja e bashkëfinancimit për hartimin e projektit për ndërtimin e tunelit në rrugën Tetovë-Prizren

Kuvendi i Kosovës ka kaluar edhe Projektligjin për ratifikimin e Marrëveshjes së bashkëfinancimit për hartimin e Projektit për ndërtimin e tunelit në rrugën Tetovë-Prizren,...

Lajmet e Fundit