12.8 C
Prizren
E mërkurë, 7 Dhjetor, 2022

Gjendet trupi i 13-vjeçares që u mbyt në lumin Buna

Prej katër ditësh në kërkim është gjendur trupi i 13-vjeçares që humbi jetën në lumin Buna.

Ngjarja ndodhi në afërsi të fshatit Oblikë të njësisë Ana e Malit. 13 vjeçarja po lahej me familjarët dhe papritur ka humbur jetën në lum.

Mësohet se trupi është gjetur nga efektivet Polumbarë të FNSZH Shkodër në ujërat e këtij lumi./abcnews/.

Më Shumë

Vidhen rrethojat e varrezave në Suharekë

Një person është ankuar në Policinë e Kosovës se në një fshat të Suharekës janë vjedhur rrethojat e varrezave. Në raportin 24 orësh policor nuk...

Arsyet përse puthjet në ballë janë më të veçantat

Dy partnerë mund të shkëmbejnë puthje të llojeve të ndryshme, por të gjithë biem dakord se ato në ball, janë të veçanta. Nga puthjet e...

Lajmet e Fundit