1.8 C
Prizren
E hënë, 4 Mars, 2024

Gresa Hoti publikon foto për të rritur!

Modelja e njohur Gresa Hoti njihet për linjat e saj trupore dhe bukurinë natyrale.

Së fundmi, ajo ka realizuar edhe një fotosesion.

Fotografinë më pikante, Gresa e ka ndarë në InstaStory.

Gresa ka pozuar plotësisht nudo, në një plazh të Meksikës.

Më Shumë

Ylli me fitore të rëndësishme në Prizren

Golden Eagle Ylli ka shënuar fitore ndaj Bashkimit në Prizren me rezultat 70:81 (19:23, 13:21, 17:14, 21:23), në javën e 22-të të Prince Caffe...

Takimet e Selmanajt

Kryetari i LDK-së në Prizren, Driton Selmanaj, ka takuar sot strukturat e partisë dhe miq të shumtë. “Mëngjesin e filluam me takim në nëndegën "2...

Lajmet e Fundit