16.8 C
Prizren
E premte, 22 Shtator, 2023

I dehuri ua drejton thikën klientëve në një lokal të Prizrenit

Është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar pasi që, në gjendje të dehur me një thikë në dorë ka hyrë në një lokal dhe ka drejtuar thikën në drejtim të klientëve.

Sipas njoftimit të Policisë së Kosovës, gjatë kontrollit tek i dyshuari është gjetur dhe konfiskuar thika, 0.7 gram substancë narkotike të llojit marihuanë dhe një grinder.

Me vendim të prokurorit i dyshuari është dërguar në mbajtje

Reklamë

Bëhu me banesë  në super lokacion, pranë qendrave tregtare Galeria Shopping Mall,  dhe Abi Çarshia, Qëndra Mjeksis Urgjente 100m , Stacioni i Autobusëve 100m.

Mob: +383 44 128 112

Email: info@renelualtahiri.com

Web: www.renelualtahiri.com

Moti sot me diell dhe vranësira të shpërndara

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës, ka njoftuar se sot, do të mbajë mot me diell dhe vranësira të shpërndara. Sipas IHK-së, temperaturat minimale do të lëvizin...

Edona Llalloshi del për kafe me shoqet e saj, është veshur e rregulluar si një zonjë e vërtetë

Edona Llalloshi është një ndër këngëtaret më të njohura të estradës shqiptare. Ajo nisi karrierën shumë vite më parë dhe për një kohë të gjatë...

Lajmet e Fundit