1.8 C
Prizren
E enjte, 23 Mars, 2023

I mituri në Dragash thotë se është sulmuar fizikisht nga një arsimtar

Një i mitur në Dragash ka raportuar në polici se është sulmuar fizikisht nga arsimtari.

Sipas njoftimit të Policisë të shtunën, viktima ka pranuar trajtim mjekësor, ndërkaq i dyshuari pas intervisitimi është liruar.

“Viktima mashkull kosovar i mitur ka raportuar se është sulmuar fizikisht nga arsimtari, i dyshuari mashkull kosovar. Viktima ka pranuar tretman mjekësor, ndërsa i dyshuari është intervistuar dhe me vendim të prokurorit është liruar në procedurë të rregullt”, thuhet në njoftimin e Policisë

Më Shumë

Vdes njëra nga këmbësoret që u aksidentuar sot në rrugën Gjakovë-Prizren

Njëra nga këmbësorët që u aksidentuar sot në rrugën Gjakovë-Prizren ka ndërruar jetë në QKUK. Nga përplasja e dy makinave mbetën të lënduar shtatë persona,...

Të paktën 6000 fëmijë ukrainas gjenden në kampet ruse

Të paktën gjashtë mijë fëmijë ukrainas janë mbajtur në të paktën 43 kampe ruse në shtetin ukrainas, sipas një raporti amerikan. Studiuesit e Universitetit Yale...

Lajmet e Fundit