8.8 C
Prizren
E premte, 19 Prill, 2024

Ja se për çfarë do ti investojë Ezeli milionat e telenovelave

KenanImirzalogluEzeli i famshëm i telenovelës turke, bën pjesë tek ata persona të cilët dinë të menaxhojnë mjaft mirë të ardhurat e tyre.

Duke bërë një paralelizëm me shumë aktorë të tjerë të cilët pas famës, shpenzojnë edhe lekët e fundit, ai ka menduar që të ardhurat e tij ti investojë për një hotel.

Kenan Imirzal?oglu, i njohur në rolin e Ezelit, futet ndër aktorët më të paguar të Turqisë, ku llogarinë e tij bankare janë me miliona euro.

Mediat turke raportojnë se aktori po i menaxhon mjaft mirë lekët e fituara nga serialet dhe reklamat, duke i investuar ato në pasuri të patundshme. Pak ditë më parë, paparacët e kanë fotografuar teksa ai ndodhej me të dashurën për pushime. Raportohet se aktori ka vendosur të ndërtojë një hotel në Bodrum, si dhe të blejë disa apartamente.

Më Shumë

Mjekët shpjegojnë se çfarë ka ndodhur me Evan Ndicka

Deklarata e Roma-s ka bërë të qartë se Evan Ndicka nuk kishte ndonjë patologji kardiake, ndaj dhimbjet e gjoksit dhe vështirësitë në frymëmarrje i...

Divorci Besi-Xhensila? Habit avokati: Ata po ndahen për pasuritë e Ilir Metës, kanë vila e prona miliona euro

Avokat Idajet Beqiri teksa ka komentuar ndryshimin e stilit të jetesës së kreut të Partisë së Lirisë, Ilir Meta, ka theksuar se edhe aktori...

Lajmet e Fundit