3.8 C
Prizren
E mërkurë, 1 Shkurt, 2023

Ja si bën shopping Angela Martini

angela-martini-e1405100313179Ajo është një modele e njohur dhe shumë e vlerësuar, sidomos jashtë kufijve shqiptarë.

Megjithatë Angela Martini nuk mund të rrijë pa provokuar në rrjetet sociale.

Së fundmi ajo ka ngacmuar fansat me një foto sensuale, teksa ka shkruar se kjo është mënyra sesi ajo bën shooping.

“This is the way i like to shop in my favorite boutique @b&bcouture always a good time with my love @blairberisha”, ka shkruar ajo.

Ndërsa djalit, të cilit i referohet si “dashuria” e saj, është djali i fotografit të njohur Fadil Berisha, i cili është një mik shumë i afërt i Angelës dhe i vetmi që e fotografon atë nudo. Të paktën siç ka thënë Angela deri tani.

Më Shumë

Latifi: Në janarin e vitit 1990, forcat pushtuese serbe iu frikësuan lumit të madh të demonstruesve

Në 33 vjetorin e rënies së dëshmorëve Nesimi Elshani, Agron Fetahu, Halim Hoti dhe Hilmi Krasniqi, Komuna e Rahovecit ka organizuar homazhe pranë varrezave...

Rita Ora konfirmon martesën me Taika Waititin: Po, jam martuar zyrtarisht

Rita Ora më në fund konfirmoi se është martuar me regjisorin Taika Waititi të premten, duke e përshkruar atë dasmën si ‘perfekte’ dhe ‘një...

Lajmet e Fundit