15.8 C
Prizren
E martë, 16 Prill, 2024

Ka vdekur aktori Ahmet Spahiu -mixha Bajram

Ahmet SpahiuSot pas një sëmundje të shkurtër ka vdekur aktori Ahmet Spahiu.Aktori Spahiu ka lënë një bagazh të madh artistik me rolet e tij në teatër, film dhe televizion.

Roli më i popullarizuar së fundi, ishte i në Familjen Moderne, si Mixha Bajram.

Varrimi i të ndjerit bëhet në varrezat e qytetit në Prishtinë në orën 17.

Më Shumë

Policia shqiptoi mbi një mijë e 900 gjoba në trafik brenda 24 orëve

Policia e Kosovës ka bërë me dije se gjatë 24 orëve të fundit ka shqiptuar 1936 gjoba në trafik. Sipas policisë, gjatë kësaj periudhe kohore...

Divorci Besi-Xhensila? Habit avokati: Ata po ndahen për pasuritë e Ilir Metës, kanë vila e prona miliona euro

Avokat Idajet Beqiri teksa ka komentuar ndryshimin e stilit të jetesës së kreut të Partisë së Lirisë, Ilir Meta, ka theksuar se edhe aktori...

Lajmet e Fundit