-1.2 C
Prizren
E hënë, 6 Shkurt, 2023

Kanë mbetur edhe 4 mijë vota për tu numëruar

Kosove-Kutite e votimeveKoordinatori i Qendrës për Numërimin e Votave (QNV), Burim Ahmetaj, në një prononcim për Telegrafin ka thënë se deri në orën 16 janë numëruar rreth 18 mijë vota, nga 22 mijë votat me kusht.

Sipas Burim Ahmetaj, deri në mbrëmje pritet të përfundoj numërimi i votave nga kjo kategori, përkatësisht edhe i katër mijë votave, për tu rrumbullakësuar numri prej 22 mijë votave me kusht.

Më Shumë

MASHTI rishikon udhëzimet për licencimin dhe performansën e mësimdhënësve

Ministria e Arsimit, Shkencës, Teknologjisë dhe Inovacionit (MASHTI), është duke i rishikuar dy udhëzime administrative që kanë të bëjnë me licencimin dhe vlerësimin e...

Vataj e Vehapi vizitojnë në Hagë liderët e UÇK-së

Ramë Vataj dhe Idriz Vehapi kanë vizituar në Hagë liderët e Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës, të cilët po mbahen në paraburgim nga Gjykata Speciale. Vataj...

Lajmet e Fundit