9.8 C
Prizren
E mërkurë, 29 Mars, 2023

Kapen qindra gram kokainë në shtëpinë e një qytetari të Prizrenit

Policia e Kosovës ka arrestuar një person në Prizren pasi që gjatë kontrollit në shtëpinë e tij, janë gjetur dhe konfiskuar: 113.33 gram substance narkotike e llojit Kokainë, tri peshore, një sef metalik, një çantë krahu me 1,108 euro, një telefon, një veture Citroen dhe një motoçikletë, të cilat dyshohet se janë përdorur për shpërndarje të narkotikëve.

Me vendim të prokurorit, i dyshuari është dërguar në mbajtje, njofton Policia e Kosovës.

Më Shumë

Garë e nxehtë për nënshkrimin e yllit të Bayer Leverkusen

Gara për nënshkrimin e Florian Wirtz të Bayer Leverkusenit po nxehet me Barcelonën, Real Madridin dhe Liverpoolin që e kërkojnë mesfushorin, sipas Fabrizio Romano. 19-vjeçari...

Gjyqtarët e Kushtetueses nuk do t’i nënshtrohen vettingut

Gjyqtarët e Gjykatës Kushtetuese nuk do t’i nënshtrohen vettingut, gjë të cilit do t’i nënshtrohen të gjithë gjyqtarët dhe prokurorët në vend. Mospërfshirjen e gjyqtarëve...

Lajmet e Fundit