0.8 C
Prizren
E diel, 29 Janar, 2023

Kërcet ‘dajaku’ në Parlamentin e Senegalit (video)

Gjatë një seance gjyqësore në Parlamentin e Senegalit ka degraduar debati duke përfunduar me përleshje mes dy deputetëve.

Derisa ishin duke folur për buxhetin njëri nga deputetët shkon dhe e godet me shuplakë kolegen e tij.

Ajo nuk rri duarkryq por e kap në dorë një karrige dhe e hedh në drejtim të kolegut që e kishte goditur. Seanca u ndërpre pasi pati edhe shkëmbime të grushtave dhe fyerje.

Më Shumë

Mot i vranët sot në Kosovë

Sot në Kosovë pritet të mbajë mot i vranët. Sipas Institutit Hidrometeorologjik të Kosovës, temperaturat minimale pritet të sillen ndërmjet 0 dhe 3 gradë Celsius,...

Mot me shi edhe gjatë kësaj jave

Instituti Hidrometerologjik i Kosovës, ka bërë të ditur se gjatë këtyre pesë ditëve temperaturat minimale do të lëvizin ndërmjet -3 deri 3 gradë Celsius,...

Lajmet e Fundit