19.8 C
Prizren
E premte, 12 Prill, 2024

Kështu relaksohet Katy Perry

katyperry3-637x424Përpara nisjes së koncertit në Montreal, Katy Perry ka vendosut të relaksohet duke përdorur metodën e agopunkturës.

Tensioni është shumë i lartë për këngëtaren e popit përpara një shfaqjeje, ndërsa ajo zgjedh këtë metodë për t`u përqendruar.

Këngëtarja ka postuar një foto në Instagram me gjilpëra të vendosura në kokë, në shpinë dhe në qafë. Gjatë një interviste për “Cosmopolitan” popstari Perry tha se përpara nisjes së një shfaqjeje asnjë nuk duhet të flasë më të, pasi ajo dëshiron të përqendrohet dhe relaksohet.

“Nervoze përpara një shfaqje? Përpara se të dal në skenë mendoj se duhet ta përballoj. Nuk mund të zhgënjej personat që kanë ardhur për të më ndjekur dhe nuk mund të tradhtoj veten” , thotë Katy Perry.

“Jam e terrorizuar nga fotot që më bëjnë personat që ndodhen në publik sepse kur performoj jam nervoze për faktin se mund të më bëjnë foto të çuditshme”, përfundon këngëtarja Perry

Më Shumë

Lajmet e Fundit