31.8 C
Prizren
E martë, 23 Korrik, 2024

Kompania “G&M Stone”, lidere në përpunimin dhe prodhimin e gurëve në Kosovë

Kompania “G&M Stone” me një traditë mbi 20 vite përvojë pune është lidere në Kosovë me veprimtarinë e saj.

Ajo bën nxjerrjen dhe përpunimin e gurëve dekorativë, prodhimin e kalldrëmit (kockave nga guri), përpunimin dhe formësimin e të gjitha llojeve të gurit me teknologjinë më moderne që është në treg.

Kjo kompani ka fituar besimin e projekteve në shumicën e qyteteve të Kosovës, si Rahovec, Pejë, Prizren, Vushtrri, e së fundmi edhe në Komunën e Mitrovicës.

Por, “G&M Stone” ka tregun kryesor të shitjes për eksport në shtetet e Evropës, si Zvicër, Gjermani dhe Itali.

Për më shumë info:

  • Tel/Viber: +383 49552700
  • Email: [email protected]
  • Facebook: Granta Stones
  • Instagram: granta_stones

Mund të jetë një imazh i derë rrëshqitëse

Përshkrimi i fotografisë nuk është i disponueshëm.

Më Shumë

Moti sot: Me diell dhe vranësira – temperaturat deri në 34 gradë

Për të hënën parashikohet të mbajë mot me diell dhe vranësira, ku pritet kohë pas kohe të ketë rrebeshe lokale shiu, të shoqëruara me...

Seanca e Kuvendit të Prizrenit dështon për shkak të mungesës së kourumit, pikat shtyhen për shtator

Seanca e Kuvendit të Prizrenit ka dështuar për shkak të mungesës së kourumit. Kryesuesja e Kuvendit, Antigona Bytyqi, konstatoi se vetëm 12 kuvendarë iu përgjigjën...

Lajmet e Fundit