3.8 C
Prizren
E mërkurë, 29 Nëntor, 2023

Konkurs për mësimdhënës në Prizren

Drejtoria e Arsimit  në Prizren ka shpallur konkur për mësimdhënës.

Konkursi është publikuar sot .

“Konkursi do të jetë i hapur 15 ditë kalendarike nga data 13.10.2023 deri më 27.10.2023
që konsiderohet si dita e fundit dhe mbyllja e konkursit”, njofon DKA në Prizren.

Kliko linkun

https://kk.rks-gov.net/prizren/wp-content/uploads/sites/26/2023/10/Konkurs-per-mesimdhenes-12.10.2023.pdf

“Eli –Edona”, mobilieria me oferta më të mira në Prizren

Më Shumë

Superliga e Kosovës/ Sot, Malisheva-Ballkani

Java e 15-të në Superligën e Kosovës nis sot me takimin Malisheva-Ballkani. Takimi do të zhvillohet në Malishevë, duke filluar nga ora 13:00.   Kampioni i Kosovës...

Murati: Për vitin 2024 komunat do të kenë mbështetje rekord me buxhet

Ministri i Financave, Hekuran Murati ka njoftuar se për vitin 2024 komunat do të kenë mbështetje rekord me buxhet. “Për 2024, komunat do të kenë...

Lajmet e Fundit