3.8 C
Prizren
E mërkurë, 29 Nëntor, 2023

“Eli –Edona”, mobilieria me oferta më të mira në Prizren

Ka 10 vjet që mobilieria “Eli-Edona” vepron suksesshëm në Prizren.

Shtëpi, banesa e zyra të shumta në Kosovë dhe në vende të ndryshme të botës janë mobiluar nga “Eli-Edona”.

Pronari Arif Parallangaj tregon se është i kënaqur me suksesin e arritur deri më tash.

Ai falënderon klientët për besimin që kanë treguar për t’i mobiluar objektet e tyre me orenditë e ofruar nga “Eli Edona”.

“ Falë punës kemi arritur të depërtojmë edhe në tregun ndërkombëtar”, shprehet Parallangaj.

Mobilieria “Eli –Edona” gjendet në rrugën “ Ismail Kryeziu” në Prizren.

Tel: 048 630 300

Facebook: https://www.facebook.com/eli.edona.mobileria

 

Më Shumë

Rexhaj: Serbia vazhdon ta cenojë sigurinë e Kosovës, Radojiçiqi të ekstradohet

Deputeti i Lëvizjes Vetëvendosje, Arbër Rexhaj, ka thënë se shteti serb vazhdon ta cenojë sigurinë e Republikës së Kosovës. Duke përmendur rastin në Banjskë, Rexhaj...

Erzen Shkololli emërohet kurator i edicionit të pestë të Autostrada Biennale, 2025

Autostrada Biennale në Prizren njofton me kënaqësi se Erzen Shkololli është përzgjedhur kurator i edicionit të 5-të, i cili do të mbahet prej 5...

Lajmet e Fundit