14.8 C
Prizren
E enjte, 1 Qershor, 2023

Kryetari i Prizrenit vizitoi sot Kukësin

Kryetari i Komunës së Prizrenit, Shaqir Totaj, i shoqëruar me zyrtarë të ekzekutivit, vizitoi sot Kukësin ku u prit nga Kryetari i Bashkisë, Safet Gjici, shkruan PrizrenPress.

“Bazuar në afërsinë gjeografike dhe atë shpirtërore, të dy kryetarët u shprehën të gatshëm për ta zgjeruar bashkëpunimin në shumë fusha mes Prizrenit e Kukësit si dhe diskutuan gjerësisht për projekte të përbashkëta që mund t’i lidhin edhe më shumë të dy qytetet”, thuhet në njoftim./ PrizrenPress.com

May be an image of 4 people, people standing and roadMay be an image of 6 people and people standingMay be an image of 5 people, people sitting and people standing

Më Shumë

10 mijë punëkërkues regjistrohen në platformën ‘Superpuna’

Në platformën qeveritare të punësimit “Superpuna”, deri më tani janë regjistruar 10 mijë punëkërkues. Lajmin e ka bërë me dije ministri i Financave, Hekuran Murati,...

Parashikimi i motit

Sot do të mbajë mot kryesisht i vranët dhe me intervale te gjata me diell. Sipas Institutit Hidrometeorologjik të Kosovës, deri më 2 qershor nuk...

Lajmet e Fundit