23.8 C
Prizren
E shtunë, 13 Prill, 2024

Kujtim Gashi: Na puthin se jemi të mirë

Kujtim GashiKryesuesi Asamblesë Komunale në Prizren,Kujtim Gashi ka komentuar puthjet e “zjarrta” që kryetari Ramadan Muja me stafin e tij të shtunën ka marrë nga kryetari i Komunës së Bingenit të Gjermanisë, Tomas Fezer.

“Neve na puthin se jemi të mirë”, ka thënë Gashi.

Kryetari i Komunës së Bingenit të Gjermanisë, Tomas Fezer,të shtunën e javës së kaluar ka vizituar qytetin e Prizenit.

Fezer ka përshëndetur në mënyrë të veçantë zyrtarët e Komunës së Prizrenit.Ai ka puthur kryetarin e Prizrenit Ramadan Muja dhe zyrtarët e tjerë të ekzekutivit. Puthjet e “zjarrta” kanë “çuditur” zyrtarët e Komunës, të cilët kanë shpërthyer në të qeshur. /PrizrenPress/

Më Shumë

50 euro gjobë, policia paralajmëron sërish këmbësorët që nuk respektojnë rregullat në trafik

Më 3 prill ka hyrë në fuqi Ligji I Ri për Rregullat e Trafikut Rrugor. Me këtë rast, policia ka paralajmëruar edhe një herë këmbësorët...

Sulmoi fizikisht fëmijën e fqinjit, policia arreston të dyshuarin në Prizren

Policia e Kosovës ka njoftuar se ka arrestuar një person, pasi ka sulmuar fizikisht fëmijën e fqinjit. Rasti ka ndodhur të martën në ora 18:13...

Lajmet e Fundit