13.8 C
Prizren
E hënë, 27 Maj, 2024

Kurti e falënderon Mehajn për kontributin: Bashkëshortes së tij i dëshiroj shërim të shpejtë

Kryeministri Albin Kurti në mbledhjen e Qeverisë i ka uruar mirëseardhje në kabinetin qeveritar ministrit të ri të Mbrojtjes, Ejup Maqedonit, raporton Ekonomia Online.

Kurti e falënderoi ish-ministrin Armend Mehaj për kontributin dhe i uroi shërim të shpejtë bashkëshortes së tij.

“E falënderoj edhe një herë përzemërsisht për kontributi ish-minsitrin Armen Mehaj ndërkaq bashkëshortes i dëshiroj shërim të plotë”.

Më Shumë

Prizren/ 9 aktakuza kundër 9 personave

Prokuroria Themelore në Prizren, gjatë 24 orëve të fundit, ka ngritur 9 aktakuza kundër 9 personave, për veprat penale. Dy (2) aktakuza kundër dy (2)...

Shkurte Fejza feston jubileun: 25 vjet në robëri, 25 vjet në liri

Në kohën kur Kosova ishte nën okupimin serb, zëri i saj shërbeu si motiv për çlirim. Në kohën kur liria ka zbarkuar, këngët e...

Lajmet e Fundit