7.8 C
Prizren
E enjte, 8 Dhjetor, 2022

Kush je ti edhe çka e ki Kallashin?

Kallashi mbetet ndër femra e komentuar në showbizin shqiptarë, ani pse është distancuar nga paraqitjet mediale.

Së fundmi, vallëtarja seksi paska ndryshuar kompet dhe nuk njihet fare në fotografi, e kjo është vërejtur edhe nga një fanse e saj, shkruan”Kosovajra”.

“Kush je ti edhe qka e ki kallashin”,ishte komenti që ia kishte bërë ndjekësja Kallashit me koment në fotografi.

Kallashi më herët nuk e ka ndërruar stilin e flokëve, e qa më pakë ngjyrën, mirëpo kësaj here ka bërë një ndryshm si në flokë ashtu edhe në fyryën e saj./Kosovarja/

Më Shumë

Vdekja e futbollistit 17 vjeçar në Prizren, policia nis hetimet

Policia e Kosovës ka dhënë detaje për vdekjen e futbollistit 17 vjeçar në Prizren. Sipas raportit 24 orësh policia ka njoftuar se rasti ka ndodhur...

Ndërron jetë një person në Korishë të Prizrenit, policia nis hetimet

Një person ka ndërruar jetë në fshatin Korishë të Prizrenit. Rasti ka ndodhur dje rreth orës 13:45. Sipas raportit të policisë, thuhet se pas përkeqësimit...

Moti për sot

Lajmet e Fundit