-1.2 C
Prizren
E hënë, 6 Shkurt, 2023

Ky është i dashuri sekret i Miley Cyrus

Miley CyrusAi është një producent ekzekutiv, ndërsa ajo një këngëtare, e cila ka publikuar tashmë albumin e 4 të saj në studio, Bangerz. Por, nga sa është zbuluar, duket se Mike Will Made It mund të ketë qenë i dashuri sekret i Miley Cyrus gjatë 9 muajve të kaluar.

“Kushdo në rrethin e saj të shoqërisë e dinë mirë se ata kanë qenë bashkë gjatë gjithë kësaj kohe”, ka thënë një burim i Daily Mail. “Ata flasin dhe i shkruajnë mesazhe njëri-tjetrit gjatë gjithë ditës, në përditshmëri”.

Producenti 25-vjeçar, i lindur me emrin Michael Williams, duket se e ka “tepër seriozisht” me pop-staren 21-vjeçare, madje duket se ka marrë edhe miratimin e së ëmës të Miley-t. “Tish thotë se ai është pjesë e familjes”, thotë burimi i tabloidit britanik.

Miley duket se ka pasur mundësi të kalojë më shumë kohë me Mike, pasi po shijon një pushim prej 5 javësh nga turnetë e saj muzikorë.

Më Shumë

LDK-ja tërheq votat që Erion Veliaj të shpallet “Qytetar Nderi” i Prizrenit

Anëtarët e LDK-së në Kuvendin e Komunës së Prizrenit, i kanë rënë pishman që kanë votuar për shpalljen “Qytetar Nderi” të kryebashkiakut të Tiranës,...

Shtatë raste të dhunës, dy prej tyre në Prizren

Policia e Kosovës ka njoftuar së në 24-orëshin e fundit janë raportuar për shtatë raste të dhunës në familje. Ku dy prej tyre ishin në...

Puhi

Lajmet e Fundit