19.8 C
Prizren
E martë, 30 Maj, 2023

Lëndohet një punëtor në Prizren

Punonjësi i një kompanie në Prizren ka marrë lëndime trupore në punë dhe është dërguar për tretman mjekësor.

“Raportohet se viktima mashkull kosovar përderisa ishte duke punuar në një kompani, ka pësuar lëndime trupore. Viktima është dërguar për tretman mjekësor. Në vendin e ngjarjes kanë dalur njësitë relevante policore dhe inspektori i punës, rasti vazhdon të hetohet” – thuhet në raportin e policisë.

=============================================

Bëhu me banesë pran Parkut të Qytetit dhe pran Lumbardhit !
“Frymo Lirshëm “
+383 44 128 112
Mund të jetë një imazh i 3 persona

Më Shumë

Prizren, 10 aktakuza kundër 11 personave

Prokurori i Shtetit njofton opinionin publik se nga prokuroritë Themelore janë ngritur pesëdhjetegjashtë (56) aktakuza kundër gjashtëdhjeteshtatë (67) personave, për vepra të ndryshme penale. Ndërsa,...

Mbappe nuk largohet nga PSG-ja

Kylian Mbappe ka premtuar se do të qëndrojë në Paris Saint-Germain sezonin e ardhshëm, pasi u shpall Lojtari i Vitit në Ligue 1 për...

Lajmet e Fundit