22.8 C
Prizren
E hënë, 8 Gusht, 2022

Leon Krasniqi vuan nga leukemia akute, ka nevojë urgjente për shërim jashtë vendit

5-vjeçari Leon Krasniqi, nga Gjilani vuan nga Leukemia Akute Lymphoblastic.

Ai ka nevojë urgjente për shërim jashtë vendit.

Shuma që nevojitet për trajtimin e sëmundjes është 140 mijë euro, 30 mijë janë siguruar nga Qeveria e Kosovës, por pjesën tjetër familja e ka të pamundur ta siguroj.

Ata që kanë mundësi dhe shprehin dëshirën për të ndihmuar në shërimin e Leonit mund ta bëjnë në llogarinë bankare:

Ali Krasniqi, BPB: XKO5 1300003011375467

Swift Code:

BPBXXKPR

Numri i telefonit: 049 119 544.

Më Shumë

Rina Balaj merr vëmendjen me pozat sensuale duke vënë në fokus linjat joshëse të trupit

Artistja e njohur, Rina Balaj mbetet ndër emrat më të komentuar të estradës shqiptare. Krahas karrierës, ajo është mjaft aktive edhe në rrjetet sociale ku...

Afër 10 mijë raste aktive me COVID-19

Aktualisht janë 9 mijë e 926 raste aktive me COVID-19. Të dhënat e fundit treguan për 1 mijë e 834 raste te reja, ndërkohë që...

Moti sot dhe nesër

Lajmet e Fundit