36.8 C
Prizren
E premte, 19 Gusht, 2022

Vetaksidentohet një person duke punuar në oborrin e shtëpisë së tij në Malishevë

Një person në Malishevë është vetë aksidentuar, pasi i njëjti ishte duke punuar në oborrin e shtëpisë së tij.

Viktima ka pasur lëndime në pjesën e kraharorit në qafë, ku është operuar dhe është jashtë rrezikut për jetë, thuhet në raportin 24 orë të policisë.

Më Shumë

Një është pak, hekurudhës për Durrës i duhen 2 trase

Hekurudha në mes të Durrësit e Prishtinës ishte kryemarrëveshja e mbledhjes së fundit në mes të qeverisë së Kosovës e asaj së Shqipërisë. Por, ajo...

Edhe sot, reshje dhe vranësira në Kosovë

Instituti Hidrometeorologjik njofton se do të mbajë mot i ndryshueshëm, me vranësira dhe reshje shiu. Temperaturat minimale do të lëvizin ndërmjet 10-15 gradë celsius, ndërsa...

Lajmet e Fundit