14.8 C
Prizren
E martë, 27 Shtator, 2022

Limaj bën homazhe në Ditën e Dëshmorëve të Brigadës 121 “Ismet Jashari – Kumanova”

Kryetari i Nismës Socialdemokrate, Fatmir Limaj i shoqëruar nga kryetari i Komunës, Ekrem Kastrati, përfaqësues të shoqatave të dala nga lufta e UÇK-së, si dhe bashkëpunëtorë ka bërë sot homazhe në Kleçkë, me rastin e Ditës së  Dëshmorëve të Brigadës 121 Ismet Jashari – Kumanova.

“Kjo datë me  vlerë është vendtakim i të gjallëve”,tha Limaj.

 

Më Shumë

Automekaniku në Suharekë godet aksidentalisht me çelës të punës fëmijën 9-vjeçar, i mituri pëson frakturë në kokë

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur dje në Suharekë, ku një fëmijë ka pësuar lëndime të rënda trupore pasi u godit aksidentalisht me një...

Çmimet e derivateve të naftës për sot

Ministria e Industrisë, Ndërmarrësisë dhe Tregtisë respektivisht Departamenti për Rregullimin e Tregut të Naftës, ka publikuar çmimet e produkteve të naftës me pakicë. Për secilin...

Lajmet e Fundit