-0.2 C
Prizren
E martë, 5 Dhjetor, 2023

Lindin trinjakë në Rahovec, komuna i shpërblen prindërit me 1000 euro

Një familje në Rahovec është gëzuar me trinjakë.

Kështu ka bërë të ditur vetë kreu i kësaj komune, Smajl Latifi përmes një postimi në “Facebook”.

Më Shumë

Vranët dhe me diell, temperaturat deri 8 gradë

Instituti Hidrometeorologjik bën të ditur se sot do të mbajë mot i vranët dhe me diell. IHK njofton se temperaturat minimale do të lëvizin ndërmjet...

Prizren, 12 aktakuza ndaj 13 personave

Prokurori i Shtetit ka njoftuar opinionin publik se gjatë 24 orëve të fundit nga prokuroritë themelore janë ngritur gjashtëdhjeteshtatë aktakuza kundër tetëdhjetedy personave, për...

Lajmet e Fundit