9.8 C
Prizren
E diel, 26 Mars, 2023

Linjat seksi të Eva Longorias

evaPushimet për aktoren e njohur Eva Longoria duket se nuk kanë fund.

Pasi ishte për disa ditë në Marabella të Spanjës, ajo është drejtuar për në Capri të Italisë.

39-vjeçarja është fotografuar nga paparacët duke pushuar me të dashurin e saj të ri, Jose Antonio Baston.

E veshur me një bikini portokalli, Eva ka treguar se përse konsiderohet si një prej aktoreve më seksi në qarkullim.

Më Shumë

Haxhiu kërkon nga Qeveria të riprocedohet në Kuvend kërkesa për tërheqjen nga Trusti

Deputeti i Partisë Demokratike të Kosovës, Bekim Haxhiu ka kërkuar nga Qeveria e Kosovës që ta riprocedojë në Kuvendin e Kosovës kërkesën e qytetarëve...

Deontay Wilder ofrohet të zëvendësojë Fury-n në përballjen me Usyk

Deontay Wilder është gati të ndërhyjë dhe të luftojë me Oleksandr Usyk pasi bisedimet me Tyson Fury dështuan. Pala e Usyk pretendoi se ata u...

Lajmet e Fundit