31.8 C
Prizren
E martë, 23 Korrik, 2024

Luiz Ejlli fiton Big Brother Vip

Luiz Ejlli ka fituar edicionin e dytë të Big Brother VIP Albania.

Çmimin e mori disa minuta pasi u kurorëzua me Kiara Titon, të cilën e njohu në spektakël.

Më Shumë

Sulmoi gruan dhe djalin e tij të mitur, arrestohet një person në Suharekë

Një person është arrestuar pasi kishte sulmuar fizikisht bashkëshorten dhe djalin e tij të mitur. Në raportin 24 orësh të Policisë së Kosovës bëhet e...

Prizren/ Për një javë shqiptohen mbi 1900 gjoba për shkelësit e rregullave të trafikut

Drejtoria Rajonale e Policisë në Prizren, së bashku me Njësinë Rajonale të Komunikacionit Rrugor dhe stacionet policore të saj, gjatë periudhës 15.07.2024-21.07.2024, në kuadër...

Lajmet e Fundit