10.8 C
Prizren
E martë, 3 Tetor, 2023

Marku e demolon kundërshtarin, fiton me nokaut në raundin e parë (VIDEO)

Boksieri shqiptar, Florian Marku ka triumfuar ndaj boksierit irlandez Dylan Moran me nokaut.

Marku nuk iu deshën më shumë se 54 sekonda, për ta detyruar Moranin që të dorëzojë ndeshjen.

Përndryshe, boksieri shqiptar është ende pa humbje nga 14 ndeshje, ku tetë prej tyre i ka fituar më nokaut, teksa një duel u mbyll në barazim. /Klankosova.tv.

Kurti paralajmëron Vuçiqin: Lufta kundër terrorit sponzoruar nga Serbia vazhdon, do përfundojë doemos me fitoren e Kosovës

Kryeministri i vendit, Albin Kurti e ka paralajmëruar Serbinë e Aleksandar Vuçiqit se lufta e krimit dhe terrorit të sponzorizuar nga Beogradi zyrtar, do...

Dr. Cuculi: Stentat në zemër – nuk janë zgjidhje

Shefi i Klinikës së Kardiologjisë në Lucern të Zvicrës, Prof. dr. Florim Cuculi, ka ngritur shqetësimin e vendosjes së stentave në mënyrë jo të...

Lajmet e Fundit