12.8 C
Prizren
E martë, 30 Maj, 2023

Mashtroi qytetarin duke i marrë para, arrestohet i dyshuari në Medvec të Prizrenit

Dje në fshatin Medvec të Prizrenit është arrestuar një person për mashtrim, raporton PrizrenPress.

Sipas raportit të policisë, i dyshuari me anë të mashtrimit i ka marrë një personi një shumë të parave.

“Është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar pasi që i njëjti ka mashtruar viktimën mashkull kosovare duke i marre një shumë të parave. Me vendim të prokurorit i dyshuari pas intervistimit dërgohet në mbajtje”, thuhet në raportin e Policisë së Kosovës./PrizrenPress.com/

Më Shumë

Zhduket një vajzë në Prizren

Një vajzë është zhdukur në Prizren. Rasti është lajmëruar në polici nga familjari. Prizren 25.05.2023 – 10:00. Ankuesi mashkull kosovar ka raportuar se viktima femër kosovare...

Kaos në një shkollë tjetër në Serbi, arrestohet nxënësi pasi kërcënoi shokët dhe mësuesen me vrasje

Në një shkollë në komunën e Surcinit në Serbi gjatë ditës së djeshme ka ndodhur një incident, pasi një nxënës kishte kërcënuar se do...

Lajmet e Fundit