25.8 C
Prizren
E premte, 22 Shtator, 2023

Maturanti i kërkoi ta shoqëronte në mbrëmjen e maturës, ja vendimi që ka marrë Jori Delli

Provimet mbaruan dhe e gjithë vëmendja tashmë është te mbrëmja e maturës për shumë nxënës të viteve të treta.

Përpos veshjeve dhe kurimit deri në detaje, vitet e fundit është bërë trend që djemtë marrin vajza të njohura të showbiz-it si shoqëruese në këtë mbrëmje të rëndësishme.

Së fundmi një ndjekës i ka kërkuar Jori Dellit ta shoqëroje dhe ish-banorja e “Big Brother VIP” ka lënë ndjekësit e saj të tjerë të vendosin.

Image

Ajo ka pyetur në “Instagram”-in e saj dhe 95% e tyre janë për po, pra t’ia plotësojë dëshirën djalit dhe ta shoqërojë.

Meqë modelja e njohur pyeti ndjekësit dhe ata ia aprovuan, të shohim në ajo pranon me të vërtetë që t’a shoqërojë maturantin te mbrëmja.

Dy persona plagosen me armë zjarri në Rahovec

Dy persona janë qëlluar me armë zjarri sot, në rrugën “Fahri Fazliu” në Rahovec.     Rastin  e ka konfirmuar zëdhënësi i Policisë për rajonin e Gjakovës,...

Moti me vranësira dhe intervale me diell

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës, njofton se sot mban mot me vranësira dhe intervale me diell. “Vranësirat gjatë ditës kanë mundësi që vende -vende të sjellin...

Lajmet e Fundit