3.8 C
Prizren
E mërkurë, 1 Shkurt, 2023

Më e bukura e Botës

12Sipas revistës PlayBoy, femra më e bukur italiane në botë është cilësuar modelja Bianca Balti. Kjo revistë i ka dedikuar modeles kopertinën e revistës korrik/gusht dhe një set të tërë fotografish të quajtur Ciao Bella!
Vetë Bianca është shprehur e lumtur dhe entuziaste për këtë rezultat.

Ajo ka postuar në faqen e saj në Instagram disa foto të ndryshme të realizuara gjatë setit për PlayBoy.
Ajo ka pozuar për firma të mëdha e marka me emër si Versace, D&G, etj.

Edhe pse është nënë e një fëmije 7 vjeç të quajtur Matilde, pas marrëdhënies me ish bashkëshortin, fotografin Christian Lucidi, ajo nuk ka ndaluar së vazhduari karrierën e saj. Prej tre vjetësh është në një marrëdhënie me Francesco Mele.

Më Shumë

Përvjetori i lindjes së Ismail Kadares

Më 28 janar të vitit 1936, 87 vjet më parë është lindur poeti dhe shkrimtari i shquar shqiptar, Ismail Kadare. Ai është lindur në...

Liverpool në garë me Chelsea-n dhe Arsenal-in për yllin 100 milionësh të Brighton

Liverpool thuhet se është gati të luftojë Arsenal-in dhe Chelsea-n për të nënshkruar me yllin e Brighton, Moises Caicedo. 21-vjeçari ekuadorian e ka pushtuar Premier...

Lajmet e Fundit