22.8 C
Prizren
E hënë, 29 Maj, 2023

“Më goditi në fytyrë, nuk dua të shkoj aty”/ Një person në Malishevë refuzon të kthehet në shtëpi pasi e rrahu vëllai

Një person në fshatin Balincë të Malishevës e ka denoncuar në Polici vëllain e tij, si të dyshuar për dhunë në familje.Viktima ka deklaruar në Polici se pas një debati me vëllain e tij, i njëjti e ka sulmuar atë, duke e goditur në fytyrë.

Viktima është dërguar në Qendrën e Mjekësisë Familjare në Malishevë për të marrë trajtim mjekësor.

Pas tretmanit nga mjekët, i njëjti ka refuzuar të kthehet në shtëpi, sepse ndihet i rrezikuar nga vëllai.

Policia është në kërkim të të dyshuarit.

 

Më Shumë

Fury i kërkon Joshuas luftë në shtator: Eja t’ia japim botës atë që dëshiron ta shohë

Kampioni i botës për peshat e rënda Tyson Fury thotë se dëshiron të përballet me britanikun Anthony Joshua dhe që këtij të fundit i...

Haradinaj: Me Aleancën në qeverisje, Prizrenit do t’ia japim mundësinë për ta zhvilluar kapacitetin e tij ekonomik

Kryetari i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës (AAK), Ramush Haradinaj ka marrë pjesë në Kuvendin e Punës së degës së AAK-së në Prizren, duke...

Lajmet e Fundit