14.8 C
Prizren
E enjte, 1 Qershor, 2023

Vjedhje e rëndë në Rahovec

Një vjedhje e rëndë ka ndodhur në fshatin Zoqishtë të Rahovecit.

Ankuesi ka raportuar në polici se i është vjedhur vetura e tipit VW Golf me targa lokale.

Rasti është duke u hetuar./Gazeta Sinjal/

Më Shumë

Zgjedhjet në Turqi, Erdogan drejt fitores

Në Turqi është duke përfunduar numërimi i votave në balotazhin e zgjedhjeve presidenciale ku u ballafaquan presidenti i tanishëm, Recep Tayyip Erdogan dhe kandidati...

Nagavci paralajmëron ndërtimin e çerdheve në katër qytete, jep detaje për ndarjen e 70 bursave

Ministrja e Arsimit, Shkencës, Teknologjisë dhe Inovacionit, Arbërie Nagavci, ka thënë se janë në proces të ndërtimit të katër çerdheve të reja në Prizren,...

Lajmet e Fundit