6.8 C
Prizren
E hënë, 27 Mars, 2023

Mësoni nga sa vota morën kandidatët për deputet dhe subjektet politike në Prizren

Komisioni Qendror i Zgjedhjeve ka përfunduar tashmë rinumërimin e 314 vendvotimeve, ndërsa sot ka filluar numërimin e votave me postë.

Më poshtë  mund të shihni sesi është votuar në qendrën tuaj të votimit dhe nga sa vota kanë marrë secili kandidat për deputet dhe subjektet politike.

Kliko Linkun

https://www.dropbox.com/s/no9nfg4vkbq7bgg/20-Prizren_R.rar?dl=0

Më Shumë

Conte shihet duke fluturuar drejt Italisë, këtë javë pritet shkarkimi i tij

Antonio Conte u pa teksa kthehej në Itali me një fluturim të “Ryanair” të hënën dhe raportet në Mbretërinë e Bashkuar sugjerojnë se tekniku...

Zelensky viziton Khersonin, thotë se gjithçka do të “ndërtohet nga e para”

Presidenti ukrainas Volodymyr Zelensky ka vizituar rajonin jugor Kherson, duke inspektuar infrastrukturën lokale, dhe premtoi se “gjithçka që do të ndërtohet nga zero”, pas...

Lajmet e Fundit