22.8 C
Prizren
E enjte, 30 Maj, 2024

Michael Jackson, ja dëshirat e çuditshme seksuale

MichaelJackson6-22Legjenda e muzikës botërore, Michael Jackson duket se ka pasur misteret e tij, të themi të “turpshme”. Edhe pas vdekjes së tij qarkullojnë zëra se ai gjatë aktit seksual me meshkuj dëshironte të vishej si femër dhe preferonte hotele anonim.

Sipas librit biografik “Unmasked: The Final Years of Michael Jackson”, shkruhet se Michael kishte një dëshirë të madhe që gjatë aktit seksual me meshkuj, të vishej si femër.

“Ishte shumë i brishtë, por në shtrat shpërthente”, shprehet një prej ish të dashurve të tij.

“Michael ishte i fiksuar pas trajtimit të kujdesshëm dhe përdorte përherë e më shumë qetësues për të eleminuar dhimbjen. Por kishte ditë gjatë të cilave e tepronte dhe pamja e tij të krijonte idenë se kishe të bëje me një zombie”, thekson ajo.

Më Shumë

Zyrtare: Ky është futbollisti që ftohet sërish në Kombëtare

Përfaqësuesja e Kosovës gjatë muajit qershor më datën pesë luan miqësore ndaj Norvegjisë. Nga skuadra austriake, LASK Linz mësohet se lojtari i parë që merr...

Mos e qaj nënëloke djalin

Refki RESHITAJ: Mos e qaj Nënëloke djalin, Mos qaj trimin luftëtarin. Ai ra në fushë t' mejdanit, Duke i dalur zot vatanit ! Jo, s'po e qaj, s' jam...

Lajmet e Fundit