19.8 C
Prizren
E martë, 18 Qershor, 2024

Modelja braziliane zhvishet për Ronaldon

modelja brazilaneModelja braziliane, Andressa Urach është zhveshur për Cristiano Ronaldon. Ajo e ka ngjyrosur trupin me ngjyrat flamurit portugez vetëm për yllin e Real Madridit.

Cristiano Ronaldo po i çmend brazilianet. Këtë e vërtetoi edhe modalja braziliane Andressa Urach. Kjo e fundit e ka ngjyrosur trupin me ngjyrat flamurit portugez vetëm për yllin e Real Madridit.

Më Shumë

Litani e këputur nga rrufetë

Enver Sulaj Në qiellin me re Harta duket e copëtuar Si rrëfimi i harruar. Ulpianë, Ta pashë shtatin e lashtë Gurët si gjurmë loti e litani e këputur nga rrufetë. Kur t'i...

Totaj pranon studimin e projektit të teleferikut për në Kalanë e Prizrenit

Kryetari i Prizrenit, Shaqir Totaj, tha se sot se ka pranuar studimin e fizibilitetit dhe studimin gjeoteknik për ndërtimin e strukturës dhe teleferikut për...

Lajmet e Fundit