2.8 C
Prizren
E hënë, 28 Nëntor, 2022

Moti sot

Sot mbi vendin tonë do të mbajë mot kryesisht i vranët dhe vende-vende me riga të dobëta shiu.

 

Sipas Institutit Hidrometeorologjik të Kosovës, temperaturat minimale do të lëvizin ndërmjet 4-5 gradë celsius, ndërsa ato maksimale të ditës parashihen të lëvizin ndërmjet 10-13 gradë celsius. Do të fryjë erë nga drejtimi i verilindjes e lehtë dhe lokalisht e fortë.

Më Shumë

Tragjedi në Katar: Vdes papritur një nga personat kyç të “Kupës së Botës”

Roger Pearce, drejtor teknik i ITV Sport, vdiq në Katar teksa po punonte për Kupën e Botës të këtij viti. Pearce vdiq në moshën 65-vjeçare...

Vuçiqi s’po mund ta shikon në sy Kurtin (VIDEO)

Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti dhe presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiq duket se nuk po mund ta shohin njëri-tjetrin në sy gjatë takimit në...

Lajmet e Fundit