19.8 C
Prizren
E enjte, 20 Qershor, 2024

Motrat seksi shfaqen në sheshxhirimin e klipit

rtrMotrat bukuroshe të ekranit shqiptar Marina dhe Luana Vjollca së shpejti do shfaqen në klipin e DJ Blunt dhe reperit Real 1 ku kanë lajmëruar prej disa kohësh bashkëpunimin me Luanën.

Vajzat kanë postuar në Facebook një foto ku duken të katërt personazhet të cilët janë në sheshxhirim.

Fansat janë shprehur intuziastë për këtë këngë dhe klip të ri.

Më Shumë

Shqipëria kërkon ‘kokën’ e Kroacisë për të besuar në kualifikimin e mëtejshëm në Euro 2024

Pasi të dyja pësuan disfata në debutimin e tyre në Grupin B, Kroacia dhe Shqipëria do të shpresojnë për një përgjigje pozitive kur të...

Liria konfirmon zyrtarisht se Rahman Kiçe nuk është më pronar

Liria ka njoftuar se Rahman Kiçe nuk është më pronar i klubit, derisa kanë filluar një rioganrizim të brendshëm. Kluni nga Prizreni ka bërë të...

Sot nis Euro 2024

Lajmet e Fundit