22.8 C
Prizren
E mërkurë, 10 Gusht, 2022

Mozzik ka një kërkesë të veçantë për Dua Lipën

Artistja shqiptare me famë botërore, Dua Lipa po qëndron në Kosovë në kuadër të festivalit “Sunny Hill”.

Këngëtarja 26-vjeçare performoi në natën e parë të festivalit teksa ka vazhduar të ndjekë nga afër edhe natën e dytë për të parë performancën e yllit latin, J Balvin.

Gjatë qëndrimit të saj në vendlindje, reperi i njohur shqiptar, Mozzik i ka bërë një kërkesë publike artistes.

Përmes një postimi në InstaStory, Mozzik i kërkoi asaj që këto ditë që ndodhet në Kosovë ta vizitoj Prekazin.

“Dua jam shumë krenar me arritjet e tua, vazhdo para je më e mira. Këto ditë që jeni në Kosovë vizitoni Prekazin”, ka shkruar reperi në një imazhi nga Prekazi.

Më Shumë

Ngritja e çmimit të çimentos në 130 euro, shkatërrues për ndërtimin

Rritja e çmimeve ka prekur edhe produktin më të rëndësishëm çimenton. Eksperti i ekonomisë, Safet Gërxhaliu tha se sektori i ndërtimtarisë dhe ai i tregtisë...

Tottenham “mbyll” nënshkrimin me mbrojtësin e Udinese-s

Tottenham ka arritur akordin për transferimin e një tjetër lojtari. Bëhet fjalë për Destiny Udogie të Udinese-s. Megjithatë, ylli 19-vjeçar do të rikthehet përsëri në...

Lajmet e Fundit