29.8 C
Prizren
E premte, 22 Shtator, 2023

Mytaher Haskuka pritet të votojë i pari në Prizren

Kandidati për kryetar të Prizreni, i Lëvizjes Vetëvendosje! Mytaher Haskuka, pritet të votojë në orën 9:30 në SHMLT “11 Marsi” – Prizren.

Arrestohet për ngacmim një burrë në Prizren

Policia ka iniciuar rast të ngacmimit në Prizren si dhe ka arrestuar një person të shtunën. Sipas raportit 24 orësh, i arrestuari i gjinisë mashkullore...

Moti sot me vranësira e shi të përcjellur me rrufe

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës ka bërë të ditur se gjatë ditës pritet të mbajë mot me vranësira e intervale me diell. Sipas IHMK-së, vranësirat gjatë...

Lajmet e Fundit