15.8 C
Prizren
E martë, 21 Maj, 2024

Nait Hasani përgatitet për zgjedhje

nait hasani ne soferDeputetët e legjislaturës tashmë të shpërndarë të Kuvendit të Kosovës, janë ulur gju më gju me popullin për të kërkuar vota për mandatin e ardhshëm.

Kështu ka vepruar këto ditë edhe Nait Hasani, deputet i PDK’së.

Diku në Malishevë, atë e kanë pritur me meze, domate, speca, kurse për pjatë kryesore ka pasur fasule me mish.

Më Shumë

Totaj lavdëron pjesëmarrjen e qytetarëve në zgjedhjen e projekteve

Kryetari i Prizrenit, Shaqir Totaj, ka shprehur kënaqësi për angazhimin e qytetarëve në propozimin dhe votimin e projekteve më të mira në zonat e...

Sot Ylli – Trepça, finalja e katërt e serisë finale

Sot në Therandë zhvillohet përballja e katërt finale mes Golden Eagle Yllit dhe Trepçës. Mitrovicasit po udhëheqin 2:1 në serinë finale dhe nëse fitojnë do...

Lajmet e Fundit